Türkiye Graffiti Shop – Montana Cans Sprey Boya

Türkiye Graffiti Shop – Montana Cans Sprey Boya

Artık Türkiye’de Montana Cans ürünlerinin satıldığı bir shop var. Colorbox isimli mağaza Montana Gold serisinin tüm renklerini bünyesinde barındırıyor. Montana Gold Sprey boyalar Türkiye’de uzun yıllar bulunamadı. Zaman zaman bazı firmalar getirdiler. Ama bu firmalar tek seferlik siparişler verip elindeki malzeme bittikten sonra tekrarını getirmediler. Colorbox firması Montana Cans ürünlerini yıllardır bünyesinde barındırıyor. Yeni dönemde ise stok miktarını artırarak biz graffiticilere büyük bir jest yapmış durumda. 

 

Montana cans, sprey boyalar arasında en kaliteli ve kullanışlı sprey boya olarak bilinir. Renk kartelasının genişliği sayesinde ise bir çok graffiticinin favorisi olmuştur. Ayrıca diğer graffiti boyaları arasında en sorunsuz sprey boya olarakta bilinir. Valf sistemi diğer sprey boyalara nazaran daha yumuşak ve kullanışlıdır. Renk skalası içinde saydam, floresan, metalik, canlı, klasik ve standart renkler adı altında kartela barındırır.

Montana Gold Colorbox

Colorbox mağazasında sadece sprey boyalar değil, bu sprey boyalar için gereken tüm Montana markalı capler bulunmaktadır. Bunun yanı sıra Montana markalı akrilik markerları da colorbox mağazasından alabilirsiniz. Colorbox mağazası haricinde internet üzerinden de sipariş verebilirsiniz. Tüm Türkiye geneline 100TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsiz.

Colorbox Teşvikiye Montana Gold Standı

 

Graffiti yazarlarının bir numaralı tercihi Montana Gold sprey boya almak için Colorbox mağazasına:

http://www.colorbox.com.tr/index.php?route=product/brandcategory&bpath=756  linkinden ulaşabilirsiniz.

Gidip mağazadan almak isteyenler için adres:

Teşvikiye Mahallesi Ahmet Fetgari
(Kalıpçı) Sokak, No:13/A Nişantaşı Şişli
İstanbul, 34365 Şişli/İstanbul

Montana Sprey boyaları özel indirim ile almak istiyorsanız:

+90549 525 5510 numaralı telefondan Emre bey ile görüşebilirsiniz. Bu web sitesi üzerinden ulaşanlara özel indirim var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir