Atione Bombingscience’da!!

Atione Bombingscience’da!!

Need More Cans grubundan tanıdığımız AtiOne Ankara’dan bombingscience index’ine eklenen ilk writer oldu. Her graffitici’nin takip etmesi gereken ve dünyanın en önemli isimlerini barındıran Bombingscience sayfasına, böylelikle Ankara’dan bir isim eklenmiş oldu.

Atione – 2017

 

Paylaşılan sayfada Atione’ın kısa özgeçmişine yer verildi. Özgeçmişin orijinal versiyonu bu şekilde:

Hello, I am Atione, I live in Ankara. I mostly paint in Ankara and İstanbul. I have a crew called “ Need More Cans “. I have never experienced painting somewhere out of Turkey but I’ve painted in many cities in Turkey. I started graffiti in 2005 when I was in highschool but I have been doing graffiti professionally since 2014. I started to do graffiti in Izmir/Turkey. I started to draw figures & characters by imitating the Turkish graffiti artist “Turbo”s figures. My favourite graffiti writers are CauseTurk, BakerOner, Smugone, Raws, Onur, Dinc, Arsek and Erase. I continue to produce art. I love to use black, yellow and golden colours in my works. I always try my best. I have a degree in painting in a fine arts faculty in Turkey. Painting is my job, Graffiti is my enthusiasm!

 

Atione – Soec – İstanbul

 

Paylaşılan metnin Türkçe versiyonu ise:

Ben atione
Ankara da yaşıyorum Burda Need More Cans Crewde boyuyorum. çoğunlukla ankarada ve istanbulda boyuyorum . daha önce yurt dışı deneyimim olmadı ama Türkiye’de birçok şehirde boyadım.aslındasanatokulu resim bölümü okudum bir resim sanatçısıyımda ama resim bir yerde benim işim graffiti benim heyecanım.

lise yıllarında biraz denemeler yaptım ama profesyonel anlamda 2014ten beri graffiti yapıyorum.İzmir de graffiti yapmaya başladım.işe Türk graffiti sanatçısı turbo’nun karakterlerini taklit ederek başladım cause Türk, baker, smugone, raws ,onur painting ,Hombre ,boogie sml gibi isimlerin işleri favorim.Üretmeye devam ediyorum.Siyah sarı ve altın rengi işler boyamaktan hoşlanıyorum.her zaman elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum.

 

Sayfanın orijinal linki: https://www.bombingscience.com/atione/

 

Atione Balıkesir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir